Liberty Central Saigon Riverside Hotel

17 Ton Duc Thang, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig1 424 beoordelingen
8,7
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtContinentaal, Buffet

Beschrijving

Liberty Central Saigon Riverside Hotel is een 4-sterrenhotel in District 1, Ho Chi Minhstad, aan de Saigonrivier, met airconditioned kamers die uitkijken over de stad of over het water. Ter plaatse vind je een dakzwembad met bar, een spa en een fitnesscentrum, en het hotel heeft drie eetmogelijkheden, waaronder The Central Restaurant en Bistro Café. Het past bij reizigers die een centrale uitvalsbasis willen voor sightseeing en zakenreizen in de stad.

Elke kamer heeft een flatscreen-satelliettv, een bureau en een privébadkamer met een warme douche en gratis toiletartikelen. De kamers zijn 24 m² of 27 m² groot. De Deluxe-kamers hebben stadszicht, terwijl de Premier- en Signature-kamers op de rivier uitkijken. De Executive- en Signature-kamers bieden daarnaast toegang tot de Executive Lounge en een zitgedeelte. De receptie is 24 uur per dag open en biedt een toerbalie en ticketservice. De luchthavenshuttle, wasserij en strijkservice zijn tegen een toeslag beschikbaar. Gratis wifi is in alle ruimtes beschikbaar.

Kamers

5 kamertypes · 24–27 m²

Liberty Central Saigon Riverside Hotel biedt vijf kamertypen, allemaal met een privébadkamer met warme douche en gratis toiletartikelen, airconditioning, een flatscreen-satelliettv en een bureau. Er zijn twee groottes beschikbaar: 24 m² voor de Deluxe- en Premier-kamers en 27 m² voor de Executive- en Signature-kamers. Het uitzicht is de eerste keuze: de Deluxe-kamers kijken uit op de stad, terwijl de Premier- en Signature-kamers uitkijken op de Saigonrivier.

De Executive- en Signature-kamers voegen toegang tot de Executive Lounge, een zitgedeelte en een badjas toe, en hun tarief omvat loungevoordelen zoals koffie, thee en lichte hapjes gedurende de dag. De Deluxe-kamer die als alleen-kamertarief wordt aangeboden, is dezelfde kamer met stadszicht zonder deze loungevoordelen. Elke kamer heeft een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden, zodat je kunt kiezen op basis van het uitzicht, de grootte en het serviceniveau dat je wilt.

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer — Liberty Central Saigon Riverside Hotel

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer

24 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden of 1 groot bed (King size)
StadszichtMinibarKluisje

Met 24 m² is deze kamer de keuze voor stadszicht in plaats van rivierzicht. Ze heeft een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden, een bureau en een flatscreen-satelliettv, en de privébadkamer heeft een warme douche, gratis toiletartikelen en handdoeken. Een minibar en een kluisje maken de uitrusting compleet.

Prijzen bekijken
Executive Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer — Liberty Central Saigon Riverside Hotel

Executive Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer

27 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden of 1 groot bed (King size)
Toegang tot Executive LoungeZitgedeelteBadjas

Met 27 m² is dit de grotere kamer met stadszicht, met een zitgedeelte naast het bureau en een badjas in de badkamer. Gasten hebben toegang tot de Executive Lounge, waar gedurende de dag koffie, thee en lichte hapjes worden geserveerd, en van 18:30 tot 20:30 loopt een happy hour. De kamer heeft een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden.

Prijzen bekijken
Premier tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht — Liberty Central Saigon Riverside Hotel

Premier tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht

24 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden of 1 groot bed (King size)
RivierzichtWarme doucheGratis toiletartikelen

Met 24 m² heeft deze kamer dezelfde oppervlakte als de Deluxe-kamer, maar ze kijkt uit op de Saigonrivier. Ze heeft airconditioning, een flatscreen-satelliettv, een bureau en een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden. De privébadkamer heeft een warme douche, een haardroger en gratis toiletartikelen, en er is een stopcontact bij het bed.

Prijzen bekijken
Signature tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht — Liberty Central Saigon Riverside Hotel

Signature tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht

27 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden of 1 groot bed (King size)
RivierzichtZitgedeelteToegang tot Executive Lounge

Met 27 m² is dit de grootste kamer met rivierzicht, die het uitzicht van de Premier-kamer combineert met de extra ruimte en voordelen van de Executive-kamers. Ze heeft een zitgedeelte, een badjas en toegang tot de Executive Lounge, samen met dezelfde flatscreen-satelliettv, airconditioning en bureau. Kies deze kamer voor rivierzicht met loungetoegang.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer – alleen kamer — Liberty Central Saigon Riverside Hotel

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer – alleen kamer

24 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden of 1 groot bed (King size)
StadszichtHanddoekenPantoffels

Met 24 m² heeft deze kamer hetzelfde stadszicht, dezelfde airconditioning en hetzelfde bureau als de standaard Deluxe-kamer, maar ze wordt aangeboden als alleen-kamertarief zonder de voordelen van de Executive Lounge. Kies haar voor het stadszicht en de kamer zelf, met een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden, een flatscreen-satelliettv en een privébadkamer.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

50 voorzieningen
Restaurant
Privébadkamer
Airconditioning
Spa en wellnesscentrum
Gratis wifi
Luchthavenshuttle
Fitnesscentrum
Roomservice
Flatscreen-tv
Niet-rokerskamers

Het hotel heeft drie eetmogelijkheden. The Central Restaurant serveert westerse en Aziatische gerechten, Bistro Café biedt cocktails en lichte snacks, en ter plaatse serveert een koffiehuis koffie. Een bar en een minibar op de kamers vullen het eten- en drinkaanbod aan, en het dakzwembad heeft zijn eigen poolbar.

Voor welzijn en ontspanning heeft het hotel een spa, een fitnesscentrum, ligbedden of strandstoelen en een zwembad. Fietstochten, wandeltochten en een tour of les over de lokale cultuur behoren tot de activiteiten, en de receptie van 24 uur biedt een toerbalie en ticketservice. Voor werk en evenementen is er een businesscentrum, fax- en kopieerfaciliteiten, en vergader- en banketruimtes.

Dagelijkse diensten omvatten dagelijkse kamerverzorging, wasserij en strijkservice, een wekservice, bagageopslag en lockers, een kluisje en een lift. De luchthavenshuttle, wasserij en strijkservice worden tegen een toeslag aangeboden. Wifi is gratis in alle ruimtes beschikbaar, en het hotel heeft geen parkeergelegenheid.

Algemeen

  • Toerbalie
  • Fietstochten
  • Wandeltochten
  • Tour of les over de lokale cultuur
  • Receptie 24 uur per dag
  • Dagelijkse kamerverzorging
  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Businesscentrum
  • Vergader- en banketfaciliteiten
  • Luchthavenshuttle
  • Lift
  • Poolbar
  • Ligbedden of strandstoelen
  • Fitnesscentrum

Eten & drinken

  • Koffiehuis ter plaatse
  • Fruit
  • Wijn/champagne
  • Bar
  • Minibar
  • Restaurant

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bad of douche
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Toilet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Douche
  • Kledingkast of garderobe
  • Wekker
  • Stopcontact bij het bed
  • Kledingrek
  • Bureau

Media & techniek

  • Flatscreen-tv
  • Satellietzenders
  • Telefoon
  • Tv
  • Internetdiensten

Het hotel staat aan de Ton Duc Thang-straat in District 1, het centrum van Ho Chi Minhstad, aan de oever van de Saigonrivier. Plein Me Linh ligt op 100 m en de veerterminal Bến Bạch Đằng op 150 m, terwijl het Operagebouw van Saigon en de Oude Markt elk op 450 m liggen. Ben Thanhmarkt, een van de bekendste markten van de stad, ligt op 600 m, en het Museum van Ho Chi Minhstad op 750 m.

De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 6 km. De luchthavenshuttle van het hotel is tegen een toeslag beschikbaar, en een taxi is de andere optie voor de reis. Het station van Saigon ligt op 3,3 km, en het metrostation Opera House, op 500 m, is een metrohalte om de stad te verkennen. Het hotel heeft geen parkeergelegenheid, dus gasten die met de auto komen, moeten elders parkeren.

Voor sightseeing ligt de Notre-Damekathedraal van Saigon ongeveer 20 minuten lopen van het hotel, terwijl het Museum voor Schone Kunsten op 950 m ligt, het Museum van de oorlogsoverblijfselen op 1,7 km en het Tao Dan-park op 1,5 km. Star Light Bridge ligt op 5,7 km en het Crescent Lake op 5,5 km. Binnen 750 m lopen bereik je het operagebouw, de markt, het museum en het plein, dus de belangrijkste bezienswaardigheden van het stadscentrum liggen op loopafstand van het hotel.

  • Plein Me Linh
    Centraal stadsplein aan de rivierkant van District 1
    100 m
  • veerterminal Bến Bạch Đằng
    Veerterminal aan de Saigonrivier voor overtochten over de rivier
    150 m
  • Operagebouw van Saigon
    Historisch theater voor voorstellingen in het stadscentrum
    450 m
  • Ben Thanhmarkt
    Overdekte markt voor eten, souvenirs en kleding
    600 m
  • Museum van Ho Chi Minhstad
    Museum over de geschiedenis van de stad
    750 m
  • Museum van de oorlogsoverblijfselen
    Museum over de Vietnamoorlog, met tentoonstellingen over het conflict
    1,7 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je in District 1 wilt verblijven, met Ben Thanhmarkt op 600 m en het Operagebouw van Saigon op 450 m.
  • ✓je uitzicht op de rivier wilt: de Premier- en Signature-kamers kijken uit op de Saigonrivier.
  • ✓je een dakzwembad met bar wilt, met uitzicht op de rivier en de stad.
  • ✓je voor werk reist en een businesscentrum, fax- en kopieerfaciliteiten en vergaderruimtes nodig hebt.
  • ✓je toegang tot de Executive Lounge, een zitgedeelte en een badjas wilt in de Executive- of Signature-kamers.

Misschien niet, als…

  • ✕je met de auto komt: het hotel heeft geen parkeergelegenheid.
  • ✕je de kosten laag wilt houden: sommige gasten vinden de tarieven hoog, en het beleid rond borgsommen komt in de reacties aan bod.
  • ✕je snel wilt inchecken: gasten tonen bij het inchecken een fotolegitimatie en de creditcard die voor de boeking is gebruikt.
  • ✕je de luchthavenshuttle zonder extra kosten wilt: die is tegen een toeslag beschikbaar, net als de wasserij en strijkservice.

Wat gasten zeggen

1 424 geverifieerde beoordelingen
8,7

Gasten prijzen de centrale ligging aan de rivier, het vriendelijke en professionele personeel en het ruime buffetontbijt. Het dakzwembad met de bar en het uitzicht op de rivier is een ander sterk punt. Sommige gasten vinden de tarieven hoog, en het beleid rond borgsommen komt in de reacties regelmatig aan bod.

Ligging9,3
Personeel9,2
Comfort9,2
Netheid9,1
Faciliteiten8,9
Prijs-kwaliteit8,5
Gratis WiFi8,0

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht in Liberty Central Saigon Riverside Hotel?

De tarieven van Liberty Central Saigon Riverside Hotel veranderen per seizoen, kamertype en de data van je verblijf, dus er is geen vaste prijs per nacht te noemen. Bekijk de actuele tarieven voor jouw data bij onze boekingspartners.

Hoe kom ik bij Liberty Central Saigon Riverside Hotel?

Vanaf Ben Thanhmarkt, op 600 m, of vanaf het metrostation Opera House, op 500 m, is het hotel een korte wandeling via de Ton Duc Thang-straat. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 6 km: je kunt een taxi nemen of de luchthavenshuttle van het hotel gebruiken, die tegen een toeslag beschikbaar is. Inchecken kan vanaf 14:00. Bij het inchecken tonen gasten een fotolegitimatie en de creditcard die voor de boeking is gebruikt, en de naam op de kaart moet overeenkomen met de gast die verblijft. Het hotel heeft geen parkeergelegenheid.

Wat is er in de buurt van Liberty Central Saigon Riverside Hotel?

Plein Me Linh ligt op 100 m en de veerterminal Bến Bạch Đằng op 150 m. Het Operagebouw van Saigon en de Oude Markt liggen elk op 450 m, en Ben Thanhmarkt op 600 m. Het Museum van Ho Chi Minhstad ligt op 750 m, en de Notre-Damekathedraal van Saigon is ongeveer 20 minuten lopen. Het Tao Dan-park ligt op 1,5 km.

Wat voor ontbijt wordt er geserveerd in Liberty Central Saigon Riverside Hotel?

Liberty Central Saigon Riverside Hotel serveert een continentaal ontbijt en een buffetontbijt. Het buffet is ruim, met een breed aanbod van Aziatische en westerse gerechten. Voor maaltijden buiten het ontbijt serveert The Central Restaurant westerse en Aziatische gerechten, en Bistro Café biedt cocktails en lichte snacks.

Heeft Liberty Central Saigon Riverside Hotel een zwembad?

Ja, Liberty Central Saigon Riverside Hotel heeft een dakzwembad in infinitystijl, met een bar en uitzicht op de rivier en de stad. Het hotel biedt ook ligbedden of strandstoelen, en een spa en een fitnesscentrum zijn ter plaatse.

Heeft Liberty Central Saigon Riverside Hotel een businesscentrum?

Ja, Liberty Central Saigon Riverside Hotel heeft een businesscentrum met fax- en kopieerdiensten, en het beschikt ook over vergader- en banketfaciliteiten. De receptie van 24 uur biedt een toerbalie en ticketservice, en wasserij en strijkservice zijn tegen een toeslag beschikbaar.

Welke kamers in Liberty Central Saigon Riverside Hotel kijken uit op de rivier?

De Premier tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht, van 24 m², en de Signature tweepersoonskamer of twinkamer met rivierzicht, van 27 m², kijken uit op de Saigonrivier. De Signature-kamer voegt een zitgedeelte en toegang tot de Executive Lounge toe. De Deluxe-kamers kijken daarentegen uit op de stad.

Liberty Central Saigon Riverside Hotel · Foto’s (16)
8,7 Fabelachtig1 424 beoordelingen
Prijzen bekijken